GGN 4063061121530

Сортування

Холодильно-складський комплекс

У 2020 році збудовано холодильно-складський комплекс площею понад 1000 м2, який розрахований на одночасне охолодження та зберігання 70 т ягідної сировини. Запуск сучасного холодильного обладнання дозволяє повністю дотримуватися так званого "холодного ланцюга", який лежить в основі збереження якості ягід. Від моменту збору ягід та їх транспортування в холодильник проходить не більше 30 хв. Комплекс складається з кількох камер, оснащених високоякісним німецьким обладнанням для швидкого охолодження ягід з поля, зберігання, сортування та відвантаження готової продукції, а також можливістю постійного дистанційного контролю над температурою та вологістю в камерах зберігання.

Cортувальна лінія

Високотехнологічна сортувальна лінія останнього покоління "Berry Class 4" іспанської компанії Elifab дозволяє відсортувати зібрану продукцію максимально точно та якісно, оскільки в процесі перевірки ягід враховується понад 36 показників якості. Висококласна оптична система оцінювання Ellips Next Level Grading Technology має високу точність оцінювання якості ягід. Точність класифікації ягід за кольором і розміром складає 98%, а рівень точності по контролю дефектів ягід – 94%. На встановленому обладнанні можливо відсортувати більше 800 кг ягід за годину. Особливістю обладнання є те, що після сортування ягоди залишаються цілими, а найголовніше, зберігається притаманний ягодам лохини сизий наліт.

Фасувальне обладнання

Разом з сортувальною лінією було встановлено фасувальне обладнання іспанської компанії MAT EXAKTA. Завдяки автоматичній фасувальній лінії можливо швидко та з високою точністю розфасувати готову продукцію в пластикову упаковку від 50 г до 1000 г, в залежності від потреб замовника.

Етикетировочна машина

Етикетировочна машина дозволяє швидко наносити на готову продукцію будь-які етикетки.

Повна прослідковуваність

Особливістю виробництва є його повна прослідковуваність. Розробка індивідуального програмного забезпечення та його інтеграція в раніше введену систему обліку збору ягід, дає можливість прослідкувати рух ягід від моменту їх збору на полі, приймання в холодильному комплексі, переміщення сировини по складу та технологічним процесам, а також процес відвантаження замовнику.